Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Komplet punktów przywieziony z Rogoźna .

• autor: walusie, 2016-09-20 13:10

Tak się złożyło , że kolejny , trzeci już mecz w rozgrywkach WZPN  , przyszło nam rozgrywać z zespołem , który do II ligi awansował z Grupy 5 . Był to zespół Wełny Rogoźno , który zajął  2 miejsce za Złotymi i przed Przemysławem . Poprzednie dwa mecze dość wysoko zostały wygrane przez Trampkarzy Lechii jednak trzeci pojedynek okazał się najtrudniejszy z dotychczasowych  . Wełna miała też już za sobą zwycięstwo ze Złotkowem i pokazała , że na własnym terenie jest trudnym rywalem . Początkowo mecz był wyrównany i toczył się w środkowej strefie boiska . Mało też było klarownych sytuacji strzeleckich . Dopiero pod koniec pierwszej połowy udaną wrzutkę z lewej strony Michała Kubiaka wykorzystał Stasiu  Żuk i na przerwę  Lechia schodziła z jednobramkową zaliczką . Druga połowa wyraźnie toczyła się pod dyktando drużyny z Kostrzyna i mimo , że gra często była przerywana faulami i sędzia często upominał słownie zawodników czy usuwał z boiska na kary , bramki nie wpadały . Około 52 min . prostopadłym podaniem z środka boiska Norbi Gruszka  uruchomił Kubiaka , który nie zmarnował okazji i podwyższył rezultat na 0-2 ostatecznie ustalając końcowy wynik meczu i trzecie zwycięstwo Trampkarzy z Kostrzyna . Lechia i Błękitni Wronki ( po szczęśliwym zwycięstwie w Swarzędzu ) pozostają jako jedyni z kompletem punktów po trzech rozegranych kolejkach .

A już w niedzielę do Kostrzyna zawita zespół Avii Kamionki i szansa na kolejne zwycięstwo Lechistów . Serdecznie zapraszamy na godzinę 14.00 .