dzisiaj: 17, wczoraj: 94
ogółem: 707 784
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
LIDER I SWARZĘDZ ( GRUPA 1 ) , UKS II ŚREM ( GRUPA 2 ) , POLONIA ŚRODA WLKP .( GRUPA 3 ) , NIELBA WĄGROWIEC ( GRUPA 4 ) , AP REISSA POZNAŃ ( GRUPA 5 ) , UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. ( GRUPA 6 ) , LECH POZNAŃ ( GRUPA 7 ) oraz KS CANARINHOS SKÓRZEWO ( GRUPA 8 ) - to zwycięzcy grup i zespoły , które zapewniły sobie grę w Grupie Mistrzowskiej na wiosnę . Cztery z nich - to ubiegłoroczni uczestnicy tej elitarnej grupy . Inne grały już w najlepszych grupach . Jeszcze inne zespoły to debiutanci .
A ostatnia kolejka obfitowała w bramki i niespodzianki . Z małym opóźnieniem...
Grupa 2
MIESZKO I GNIEZNO - UKS II ŚREM 1 - 3
UNIA SWARZĘDZ - BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 - 0
WARTA POZNAŃ - LIDER II SWARZĘDZ 1 - 3
Po pierwszym spotkaniu w tej grupie w Gnieźnie wszystko było już jasne . Mieszkowcy nie sprostali ubiegłorocznym Mistrzom i musieli zadowolić się 3 miejscem . Pozostałe dwa mecze nie miały już wpływu na kolejność drużyn w tabeli . Doszło tu więc do niespodzianek . Unia przyzwyczaiła nas już do tego , że potrafi zaskoczyć . Zaskoczyła znów i pewnie pokonała Błękitnych . Podobnie druga drużyna ze Swaja . Pojechała do Poznania i przywiozła 3 punkty od Warciarzy . W tabeli UKS przed BŁĘKITNYMI , MIESZKIEM , WARTĄ , UNIA oraz LIDEREM II .
Grupa 3
KOTWICA KÓRNIK - UKS I ŚREM 0 - 4
AVIA KAMIONKI - KŁOS ZANIEMYŚL 11 - 0
WARTA ŚREM - POLONIA ŚRODA WLKP. 0 - 4
Polonia już zapewniła sobie Mistrzostwo , a UKS Vice-mistrzostwo . Kórnik przestał walczyć , podobnie jak bezradny Kłos , który na jesień nie zdobył chociażby jednego punktu . Więcej szczęścia życzymy mu na wiosnę .
Grupa 4
UKS AP REISSA POZNAŃ - SPARTA OBORNIKI 4 - 2
KOZIOŁEK I POZNAŃ - WEŁNA ROGOŹNO 3 - 0 V
ZŁOCI ZŁOTKOWO - CONCORD MUROWANA GOŚLINA 6 - 1
Złoci po przegranej z Koziołkiem w bezpośrednim pojedynku o 2 miejsce ( 1 - 3 ) nastrzelali Concordowi 6 bramek . Kozły natomiast obeszły się smakiem - Wełna nie dojechała . Nielba już wcześniej świętowała mistrzostwo . Druga drużyna Rejsików czwarta , dalej Wełna , Sparta i ostatni Concord .
Grupa 5
AP REISSA POZNAŃ - ROKITA ROKIETNICA 16 - 0
SUCHARY SUCHY LAS - BŁĘKITNI WRONKI 3 - 2
KOZIOŁEK II POZNAŃ - ZIELONI LUBOSZ 3 - 0 V
Z hukiem zaczęli i z hukiem zakończyli . 10 spotkań i 30 punktów , 70 wbitych i tylko 2 stracone - to bilans jednej z najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej ( mimo osłabień w ostatnim czasie ) - Akademia Reissa . Błękitni walczyli jeszcze z Sucharami ale ponownie nie dali rady . Zielonym już dawno odechciało się grać i po raz piaty oddali spotkanie walkowerem ( jak na 10 spotkań całkiem nieźle a Lech 2003 narzeka na 3 mecze oddane bez walki na ich korzyść ) . Rokita na ostatnim - szóstym miejscu , druga drużyna Koziołka na czwartym .
Grupa 6
AKF POZNAŃ - NKS NIEPRUSZEWO 25 - 1
SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ - LUBOŃSKI 1973 LUBOŃ 0 - 12
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP - GMINNA SP SĄTOPY 7 - 0
Grupa ogromnych różnic i grupa w której padały rekordy strzeleckie - te pozytywne i negatywne . Aż strach pisać o 23,24 czy 25 wbitych lub straconych bramkach w jednym spotkaniu ! O stracie w 10 spotkaniach 115 czy 129 bramkach lub wbiciu ich przeciwnikom 99 . To są absurdy naszej piłki . Dyskobolia przed AKF , Lubońskim , SP , NKS i Skrą .
Grupa 7
KORONA ZAKRZEWO - OTPS WINOGRADY POZNAŃ 0 - 5
WIELKOPOLSKA KOMORNIKI - LECH POZNAŃ 0 - 16
STELLA LUBOŃ - LIPNO STĘSZEW 1 - 3
Lech ( 2004 ) Poznań to druga drużyna , która na boisku nie straciła punktu ( walkower dla Stelli ) . OTPS próbował nawiązać walkę z Lechem i zajął 2 miejsce . Komorniki to za to druga drużyna bez zdobytego chociażby jednego punktu . Trzecia Stella , czwarta Korona i Lipno piąte .W bramkach Lech podobnie jak Rejsiki 71-5 ( 3 stracone to walkower ) . Ciekawe jak młody Kolejorz poradzi sobie na wiosnę ze starszymi w grupie Mistrzów ?
Grupa 8
ORKAN KONARZEWO - PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 - 5
1920 MOSINA - KS CANARINHOS SKÓRZEWO 1 - 7
JEDYNKA LUBOŃ - CHROBRY POZNAŃ 3 - 2
Kanarki z kompletem 30 punktów ( 60-6 ) , Chrobry mini porażki na drugim przed lokalnym rywalem z Poznania . Jedynka minimalnie lepsza od Orkanu i 1920 ( dzięki ostatniemu zwycięstwu ! ) .
I mamy komplet wyników i komplet Mistrzów : LIDER I SWARZĘDZ , UKS II ŚREM , POLONIA ŚRODA WLKP . , NIELBA WĄGROWIEC , AP REISSA POZNAŃ , UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. , LECH POZNAŃ i KS CANARINHOS SKÓRZEWO .
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 |
0 | ||||||||||||||||||||||||
|