dzisiaj: 92, wczoraj: 94
ogółem: 707 859
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Mamy już wyniki pierwszych spotkań z III kolejki jesiennej ... i nie tylko pierwsze ( - :
Po trzech kolejkach już wszystkie zespoły strzeliły choćby jedną bramkę przeciwnikowi lecz tylko KKS1922 Lechia Kostrzyn , AP Reissa Poznań oraz Gmina SP Sątopy ( po 2 kolejkach ) bez straty bramki ! Po dzisiejszym pogromie najwięcej strzelonych bramek ma Lider I Swarzędz 38 , przed Polonią Środa Wlkp . - 36 i Winogradami - 32 . Na drugim biegunie Mieszko II - 41 straconych .
GRUPA 2
AP Błękitni Owińska - Lider II Swarzędz 3 - 3
Po kiepskiej inauguracji sezonu do ładu i składu dochodzą liderowe "rezerwy" . To ich pierwszy punkt ale coś mi się wydaje , że nie ostatni . Błękitni mimo wysokich aspiracji zanotowują drugi remis z rzędu .
Unia Swarzędz - Mieszko I Gniezno 0 - 2
Mimo ambitnej postawy chłopców z Unii nie udało im się sprawić niespodzianki i zdobyć choćby punkt . Mieszkowcy trochę poniżej oczekiwań choć stale punktują i depczą śremianom po pietach .
UKS II Śrem - Warta Poznań ( 2004 ) 6 - 0
Żadnych złudzeń nie zostawili ukaesiacy młodym warciarzom . Pewne i zdecydowanie zwycięstwo ubiegłorocznych Mistrzów . Warta bez złudzeń na Grupę Mistrzowską choć to dopiero 3 kolejka .
GRUPA 3
Kłos Zaniemyśl - Warta Śrem 0 - 1
Taki wynik to rzadkość ( drugi od początku rozgrywek ) . W pojedynku dwóch ostatnich drużyn z grupy trzeciej , drużyn które jeszcze nie zdobyły punktu minimalnie lepsi śremianie . Kłos otrząsnął się po klęsce z Polonią ale jeszcze pozostaje bez punktu i zamyka tabelę .
UKS I Śrem - Avia Kamionki 6 - 1
Ukaesiacy tak samo jak przed tygodniem z Wartą . Teraz powoli pną się w górę tabeli i czekają na Kotwice .
Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp . 0 - 7
W meczu na szczycie Polonia na obiektach gospodarzy nie dała cienia szans rywalowi . Pewne i zasłużone zwycięwstwo i samodzielny fotel lidera w grupie .
GRUPA 4
W zaległych spotkaniach 3 kolejki Sparta Oborniki przegrała z Koziołkiem Poznań aż 0-7 a Złoci Złotkowo zremisowali z UKS AP Reissa Poznań 2 - 2 . I mamy pierwszy remis w rozgrywkach Młodzika Starszego ! A oto wyniki 4 kolejki
Wełna Rogoźno - UKS AP Reissa Poznań 1 - 2
Mecz na styku . Prowadząca Wełna , po dwóch zwycięstwach , doznaje smaku przegranej .
Concord Murowana Goślina - Sparta Oborniki 5 - 3
Chłopcy z Murowanej w trzecim swoim spotkaniu wreszcie zdobywają komplet punktów . Sparta jeszcze musi poczekać na pierwsze zdobycze punktowe .
Złoci Złotkowo - Nielba Wągrowiec 1 - 3
Nielba kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa . Na jej koncie już 9 punktów i zaległy mecz z Concordem . Złoci z jednym honorowym punktem .
GRUPA 5
Błękitni Wronki - Koziołek II Poznań 7 - 0
Błękitni grają w kratkę . A jak już wygrywają to wysoko . Trzeci mecz Koziołka bez punktów .
Rokita Rokietnica - Zieloni Lubosz 0 - 3
Pierwsze trzy bramki zielonych i pierwsze trzy punkty - od razy awans na 4 pozycje .
Suchary Suchy Las - AP Reissa Poznań 0 - 2
Kolejny mecz na szczycie i walka o pozycje lidera . Suchary mimo atutu swojego boiska nie dali rady Rejsikom , którzy w trzech dotychczasowych spotkaniach nie stracili jeszcze bramki .
GRUPA 6
NKS Niepruszewo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp . 0 - 12
Znów 12 bramek przewagi Dyskobolów , to już ich 3 zwycięstwo . NKS niestety bez punktów i wciąż czeka na swoją pierwszą strzeloną bramkę . Bilans 0 - 31 . 3-mamy za nich .
Brak innych wyników....
GRUPA 7
Lipno Stęszew - Lech Poznań ( 2004 ) 0 - 9
Nie było niespodzianki . Lech pokonał najsłabszą drużynę 7 grupy bez straty bramki i umocnił się na prowadzeniu swojej grupy .
OTPS Winogrady Poznań - Wielkopolska Komorniki 15- 0
Winogrady po porażce z Lechem już się odbudowały . Komorniki wciąż czekają na pierwszy punkt .
Stella Luboń - Korona Zakrzewo 0 - 2
Faworyzowana Korona uległa w Luboniu Stelli . Lech samodzielnie lideruje .
GRUPA 8
W zaległym meczu I kolejki grupy 8 Jedynka Luboń pokonuje 1920 Mosina 4 - 1 . A w 3 kolejce...
Przemysław Poznań - Chrobry Poznań 0 - 1
W zaciętych derbach Poznania minimalnie lepszy Chrobry . Przemysław nie wykorzystał atutu własnego boiska i w rewanżu będzie mu bardzo trudno .
KS Canarinhos Skórzewo - Jedynka Luboń 7 - 0
Niezbyt długo cieszyli się zawodnicy Jedynki z pierwszego zwycięstwa . Lider szybko sprowadził ich na ziemię . Kanarki zdecydowanie prowadzą w tej grupie . Za nimi pokonani w bezpośrednich spotkaniach : Chrobry , Jedynka i Przemysław .
Orkan Konarzewo - 1920 Mosina 1 - 1
Kolejny remis w tej kolejce . Zarówno dla Konarzewa jak i Mosiny to pierwsza punktowa zdobycz . Zespoły jednak zamykają tabelę grupy 8 .
MKS Trzemeszno - Płomień Nekla 12:2, a nie jak ktoś podał 5:0...
Takie poszło info z Łączy nas piłka . Widocznie błąd sędziego . U nas wynik poprawiony....
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 |
0 | ||||||||||||||||||||||||
|