Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Lechiści bezlitośni dla Mieszka .

• autor: walusie, 2015-09-12 15:17

Pogromem zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy młodymi lechistami i mieszkowcami . Nieliczna ekipa z Gniezna została wypunktowana  0-16 ( 0-8 ) i tym samym zawodnicy z Kostrzyna odnieśli drugie zwycięstwo w tej rundzie . A oto krótka relacja z obozu przeciwnika . Tak opisali dzisiejsze spotkanie :

"W Kostrzynie natomiast drugi zespół Mieszka został rozgromiony aż 16:0.

Silna drużyna Lechii celuję w ligę mistrzowską. Po wygraniu rozgrywek jesiennych w grupie wicemistrzów cel drużyny trenera Mariusza Wilińskiego jest jeden. Wygranie grupy i powalczenie z najlepszymi zespołami w Wielkopolsce. Bacznie będziemy obserwować poczynania kolegów z Kostrzyna i liczymy, że w kolejnej konfrontacji z zespołem Mieszka już tak łatwo mieć nie będą. "

Swoją drogą ciekawe jak to skomentuje Nasz trener smiley .

Skład Lechii i krótki opis w rozwinięciu.... już jest !

W drugim sobotnim spotkaniu naszej grupy nasz niedawny rywal ( Płomień Nekla ) spotkał się z naszym kolejnym rywalem ( Piast Kobylnica ) . W pierwszej kolejce oba zespoły poniosły pokaźne porażki . Tym razem nastąpił podział punktów . Na boisku w Nekli padł remis 2 - 2 .

A w niedzielny ranek do Swarzędza zawitało MKS Trzemeszno . Chłopcy trochę się chyba wystraszyli rosłych "liderowców " i szybko stracili dwie bramki . Zdołali jednak pod koniec pierwszej części ustrzelić kontaktowego gola po ładnym przelobowaniu bramkarza . I to tyle . W drugiej części Lider przeważał aplikując jeszcze 5 bramek na co MKS odpowiedział jednym trafieniem - ostateczny rezultat 7-2 .

Skład wyjściowy LECHII : Łuczak - Grala , Szymanowski - Błażykowski , Piaskowski , Zastawa - Gruszka - Grześkowiak , Sobczak . Zagrali również : Kubarski , Filary , Janikowski , Bastian i  Kubiak .

A tak padały bramki :

2 min. Norbi przerzuca piłkę z lewej strony na prawą do Igiego , ten wbiega w pole karne , zagrywa do Daniego , który z 2 metrów pakuje piłkę do siatki ,

7 min . nieporozumienie obrońcy z bramkarzem wykorzystuje Krzysiek i podwyższa na 2-0 ,

9 min. w polu karnym piłkę przejmuje Norbi strzela - bramkarz paruje , Norbi uderza po raz drugi - tym razem z lewej - i tym razem bramkarz kapituluje ,

16.min.zamieszanie w polu karnym - Igi zagrywa do Krzyśka i mamy czwartą bramkę ,

18 min . jedna z ładniejszych akcji Lechii - wymiana podań Norbi-Krzysiek z pierwszej piłki na prawym skrzydle , wejście w pole karne i Krzysiek trafia kolejną bramkę ,

20 min . Dany dostaje piłkę z środka pola , przyjmuje , zakłada siatę bramkarzowi i Lechia prowadzi 6-0 ,

27 min . Wirus strzela  , bramkarz wybija na słupek , ale piłka odbija się od słupka , trafia w plecy leżącego bramkarza i wlatuje do siatki ,

29 min . ostatnia akcja pierwszej połowy - Norbi do Micha  i mamy 8-0 ,

35 min . i 40 min . dwie bramki Krzyśka po podaniach Micha i Wirusa ,

41 min . tym razem Krzysiek zagrywa piłkę z boku do Micha i mamy 11 gola ,

45 min . Michu wypuszcza Romana , ten nie daje sobie odebrać piłki , dochodzi do pozycji strzeleckiej i zdobywa swoją pierwszą bramkę w lidze ( innej nie pamiętam  wink ) ,

51 min . i znowu Krzysiu po podaniu Norbiego ,

54. min . Daniel z główki ( ! ) po zagraniu Adama ,

55 min . wymiana piłki Norbi - Edek i ten pierwszy strzela kolejnego gola ,

57 min. znowu Norbi , podaje Igi 16 - 0 .