Warto wiedzieć !

• autor: walusie, 2015-02-11 11:56

Kilka informacji dotyczących najbliższego okresu .

1. Sprawa pilna i ważna  . Na 18 lutego wyznaczono nam termin badań lekarskich w Specjalistycznej Przychodni Sportowej w Poznaniu na ul. Reymonta .  Zawodnicy , którzy tam byli już pół roku temu nie potrzebują skierowania ani żadnych innych badań ( chyba , że ktoś miał przynieść np. od okulisty ) . Godzina , na którą mamy się stawić zostanie podana niebawem . Są to ferie i niektórzy wyjeżdżają - będą musieli zrobić te badania w wygodnym dla siebie terminie ale koniecznie przed upływem ważności ostatnich badań . Ci którzy nie mieli robionych badań potrzebują od lekarza rodzinnego skierowania do przychodni i wyniki badań krwi , moczu i EKG . Potrzebne też jest wypełnione oświadczenie , które chłopcy dostali ( druki są jeszcze u mnie ) . Potrzebna będzie opieka kilku rodziców i kilka aut do Poznania w tym dniu . Proszę o mobilizacje i zgłoszenie się chętnych - myślę , że jak co roku nie zabraknie ich .

2 . Turniejowe ostatki . Przed nami jeszcze udział w kilku turniejach halowych . 21 lutego ( sobota ) planowany turniej w Trzemesznie dla rocznika 2003 i młodszych , 1 marca ( niedziela ) turniej organizowany przez Mieszko Gniezno - również w tej samej kategorii i 8 marca ( niedziela ) Polonia Środa Wlkp . rocznik 2004 zaprosiła nas na swój turniej . W tą sobotę ( 14 luty ) udajemy się do Poznania na Turniej Walentynkowy ( kto nie może jechać , bo np. już wyjeżdża na ferie - proszę o pilną informację do trenera lub kierownika ) . Zawodnicy Ci proszeni  są też o zwrot biało - zielonych kompletów meczowych Lechii ! Wpisowe od drużyny 250 zł ( od zawodnika 25 zł ) , proszę o zabranie prowiantu ! - organizator nie zapewnia obiadu . Szczegóły wyjazdu na czwartkowym treningu .

3. 28 marca rozpoczynamy rundę wiosenną w ramach rozgrywek WZPN . Startujemy w grupie Poznań: okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 z : AVIA Kamionki ( 28.03-D ) , PRZEMYSŁAW Poznań ( 11.04-D ) , OTPS WINOGRADY Poznań ( 18.04 - W ) , MKS Trzemeszno ( 25.04 - D ) oraz KOZIOŁEK Poznań ( 10.05 - W ) . Runda rewanżowa rozpocznie się 16.05.2015 .

4. Wyjazd na turniej do Włoch . Cały czas są załatwiane sprawy związane z wyjazdem do Vollano . Lista zarówno zawodników jak i rodziców jest już zamknięta . Drużyna pojedzie w składzie 23 osobowym + 3 opiekunów . Natomiast rodziców pojedzie 21-22 . Trwa zamawianie pokoi i spraw związanych z wyjazdem . O wszelkich nowościach i zmianach będziemy informowali na bieżąco . Jeżeli któryś z zawodników nie ma ważnego paszportu lub dowodu - pilnie proszę o załatwienie tej sprawy .

5 . Sprawy finansowe . Od 1 marca proponuje podniesienie naszej comiesięcznej opłaty do 40 zł . Chciałbym spotkać się z wszystkimi rodzicami i omówić tę sprawę . Niestety mamy kilka powodów żeby podnieść naszą składkę .

W razie wszelkich pytań jestem do dyspozycji ( w godzinach urzędowania smiley ) .