Treningi czas zacząć !

• autor: walusie, 2014-07-30 15:54

Za nami pierwszy trening w nowym sezonie , w którym będziemy grać już jako drużyna Młodzika Młodszego . Pierwsze punkty za obecność na treningu zebrało już 14 zawodników - Bestia , Marcel , Dany , Norbi , Roman , Wirus , Szymon , Michu , Filips , Olbrzym , Aleks , Adam , Krzysiek i Rysiek . Mam nadzieje , że do pierwszej 14 już wkrótce dołączą wszyscy zawodnicy i treningi  będą się odbywać przy 100 % frekwencji . Dla przypomnienia treningi odbywają się we wtorki i środy o 18.00 na obiektach Lechii oraz w środy od 18.00 na kostrzyńskim Orliku ( wyjątek  czwartek 31.08 również na Lechii ) . Obecność na treningach dla chcących brać udział w rozgrywkach , w których bierze udział drużyna Młodzików Lechii jest obowiązkowy ( nieobecności zgłaszamy u trenera lub kierownika ) . Od tego sezonu wprowadzone są też pewnie zmiany w przygotowaniu do treningów o których poinformował  trener na pierwszych zajęciach . Pożegnaliśmy też stare i wyeksploatowane piłki i ćwiczymy kompletem nowych piłek zakupionych nam przez klub . Za niezbędny sprzęt serdecznie dziękujemy włodarzom klubu .

Badania Lekarskie .

Proszę wszystkich rodziców o dopilnowanie  aby dzieci do końca sierpnia wykonały badania krwi i ogólne moczu oraz dostały od lekarza rodzinnego skierowanie do przychodni sportowej .  Badania w Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Poznaniu na ulicy Reymonta zaplanowane są na 3 września ( od 12.00 EKG a później pozostałe badania ) . Druki z wywiadem lekarskim będą rozdane w najbliższym czasie . O szczegółach poinformuje na treningach .

Obóz sportowy .

W niedzielę 24 sierpnia wyjeżdżamy na obóz sportowo-przygotowawczy do Kobylej Góry . Planowany wyjazd w niedzielę o 14.00 . Zbiórka przy gimnazjum . Powrót w piątek 29 w godzinach wieczornych .  O szczegółach poinformuje w mailach .

Proszę o wpłaty pozostałej części należności za obóz ( 350 zł ) na treningach do 20 sierpnia .