Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Owińska rozstrzelane .

• autor: walusie, 2014-05-10 17:17

Pewnym i wysokim zwycięstwem  zakończyło się dzisiejsze  spotkanie dwóch niepokonanych ( jak do tej pory ) drużyn . Orliki Lechii Kostrzyn odniosły kolejne zwycięstwo pokonując na trudnym terenie w Koziegłowach grających tam chłopców z AP Błękitni Owińska . Mimo , że z przebiegu meczu nie było widać aż tak dużej przewagi młodzi kostrzyniacy już praktycznie w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy spotkania  wygrywając ją 4-0 a ustawiając sobie przebieg meczu po szybko strzelonej bramce już w 3 minucie spotkania . Na początku drugiej części to gospodarze przejęli inicjatywę i udało im się wbić nawet bramkę kontaktową lecz to było wszystko na co pozwolili im w dzisiejszym spotkaniu lechiści . Szybko odpowiedzieli kolejnymi bramkami i kontrolując spotkanie mogli się cieszyć z kolejnego zwycięstwa i 3 punktów na koncie . Oprócz wyniku cieszy jednak przede wszystkim ich gra - była walka , zaangażowanie i kilka naprawdę szybkich i dokładnych akcji ( często po kilku zagraniach z pierwszej piłki ) zakończonych strzałem i piękna bramką .

Gratulacje dla zwycięzców  ale również dla pokonanych , którzy pokazali się z dobrej strony i walczyli do końca .

Skład Lechii - Olbrzym , Chips , Adam , Marcel , Norbi , Bestia i Michu oraz Dany , Wirus , Igi , Krzysiek .