Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Pewna i wysoka wygrana w II kolejce ligowej .

• autor: walusie, 2014-04-11 20:02

W piątkowe popołudnie drużyna Orlików Lechii rozegrała kolejne spotkanie w ramach rozgrywek WZPN . Tym razem gościliśmy w Gruszczynie gdzie podejmowała nas drużyna Piasta Kobylnica . Gospodarze w pierwszej kolejce ulegli w Gnieźnie miejscowemu Mieszkowi 1-7 , natomiast podopieczni Mariusza Wilińskiego odprawili Juniora Koziegłowy 14-0 . Gospodarze dzisiejszego meczu okazali się bardzo gościnni i pozwolili drużynie z Kostrzyna zainkasować kolejny komplet punktów . Drużyna Lechii raziła jednak ogromną nieskutecznością a 100% sytuacje powinny się śnić Daniemu , Wirusowi , Philipsowi czy Krzyśkowi . Lechiści dostosowali się do gry przeciwnika i zbyt często starali się grać w coś co nie zawsze przypominało piłkę nożną . Do tego należy doliczyć kilka poprzeczek ( ! ) , słupki i liczne strzały ( podania ) do rąk golkipera z Kobylnicy . Na pozytywną uwagę zasługują bardzo dobrze wykonywane przez kostrzyniaków rzuty rożne , z których zdobyto kilka z dzisiejszych bramek . Poprawnie zagrała formacja obronna i bramkarz , trudno jest jednak oceniać tyły , gdy przeciwnik żadko gościł na połowie Lechii i w sumie nie oddał żadnego strzału na bramkę .

Podsumowując spotkanie - do przerwy 0-3 , a ostatecznie 0-9 . Kolejne trzy punkty na koncie ale gra pozostawia dużo do życzenia .