KKS 1922 Lechia Kostrzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Resovia

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 121
ogółem: 266 211

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Kalendarium

07

02-2016

niedziela

08

02-2016

pon.

Trening na sali gimnastycznej przy kostrzyńskim gimnazjum 18.00-19.30 .

09

02-2016

wtorek

Trening na sali gimnastycznej . Gułtowy 18.30 - 20.00

10

02-2016

środa

11

02-2016

czwartek

Trening na obiektach Lechii - 18.00 - 19.30 .

12

02-2016

piątek

13

02-2016

sobota

Polonia Cup - turniej halowy w Środzie Wlkp.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

LUBOŃ CUP 2016 .

  • autor: walusie, 2016-01-11 11:53

Zagrają: Football Academy Leszno, Progres Gorzów Wlkp.,UKS Grom Dopiewo, Lechia Kostrzyn, MTS Tarnowiak, UKS Concord Murowana Goślina, Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra, Warta Międzychód,  MKS Orzeł Międzyrzecz, AP Błękitni Owińska, TPS Winogrady Poznań i KS Polkowice

GRUPA A : MTS TARNOWIAK TARNOWO PODGÓRNE , TPS WINOGRADY POZNAŃ , UKS GROM DOPIEWO , AKADEMIA PIŁKARSKA BŁĘKITNI OWIŃSKA .

 GRUPA B : UKS CONCORD MUROWANA GOŚLINA , KKS 1922 LECHIA KOSTRZYN , MLKP WARTA MIĘDZYCHÓD ,  AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ .

GRUPA C :  , FOOTBALL ACADEMY LESZNO , KLUB SPORTOWY POLKOWICE ,  MKS ORZEŁ MIĘDZYRZECZ ,  KP PROGRES LPFA GORZÓW WIELKOPOLSKI .

Pierwszy mecz grupowy : 08.32 CONCORD MUROWANA GOŚLINA – LECHIA KOSTRZYN, 10.00 LECHIA KOSTRZYN – WARTA MIĘDZYCHÓD , 11.12 LECHIA KOSTRZYN – AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ .

 


ŚWIĘTA ,ŚWIĘTA...

  • autor: walusie, 2015-12-23 17:55

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

wielu prezentów

oraz Szczęśliwego Nowego Roku

życzy Trener i Kierownik .


ORZEŁ CUP 2015 za nami .

  • autor: walusie, 2015-12-23 17:54

Lechia Kostrzyn – Start Brzeziny 2:0
(Krzysztof Sobczak, Stanisław Żuk)

AKS SMS Łódź – Lechia Kostrzyn 0:0

Widzew Łódź – Lechia Kostrzyn 0:1
(Norbert Gruszka)

Orzeł II Piątkowisko – Lechia Kostrzyn 1:0
(Patryk Witasik)

Szombierki Bytom – Lechia Kostrzyn 0:1
(Norbert Gruszka)

Stal Niewiadów – Lechia Kostrzyn 0:2
(Marcin Błażykowski, Krzysztof Sobczak)

Tabela grupy A:
1. Orzeł II Piątkowisko 6 15 5:2
2. Lechia Kostrzyn 6 13 6:1
3. AKS SMS Łódź 6 10 6:4
4. Widzew Łódź 6 9 12:5
5. Stal Niewiadów 6 7 5:6
6. Start Brzeziny 6 4 2:10
7. Szombierki Bytom 6 3 3:11

Ćwierćfinał:

Lechia Kostrzyn – Polonia Środa Wielkopolska 1:2
(Norbert Gruszka – Adam Rozwora, Kacper Cyka)

 

Klasyfikacja końcowa:
1 Widzew Łódź
2 Orzeł Piątkowisko
3 Polonia Środa Wielkopolska
4 Włókniarz Kalisz
5 ŁKS Łódź
– AKS SMS Łódź
– Lechia Kostrzyn
– ITP Zduńska Wola
9 Lechia Tomaszów
– Stal Niewiadów
– Start Brzeziny
– Orzeł Piątkowisko
– Szombierki Bytom
– Sokół Marcinkowice


W niedziele - Pabianice i ORZEŁ CUP .

  • autor: walusie, 2015-12-16 21:09
HalaPowiatowa, Pabianice
ul. Św. Jana30/36

GRUPA  B

1 ORZEŁ PIĄTKOWISKO II

2 AKS SMS ŁÓDŹ

3 LECHIA KOSTRZYN

4 ELANA TORUŃ

5 STAL NIEWIADÓW

6 WIDZEW ŁÓDŹ

7 SZOMBIERKI BYTOM

 

9:24 B Lechia Kostrzyn Elana Toruń

10:24 A AKS SMS Łódź Lechia Kostrzyn

11:36 A Widzew Łódź Lechia Kostrzyn

12:48 A Orzeł Piątkowisko II Lechia Kostrzyn

14:00 A Szombierki Bytom Lechia Kostrzyn

15:36 A Stal Niewiadów Lechia Kostrzyn

Turniej "Orzeł Cup" w Pabianicach będzie na bieżąco relacjonowany przez portal lodzkifutbol.pl 

Portal zapewnia że będzie relacji bramki za bramką...

Na poniższej stronie, portal umieścił już drużyny oraz podział na grupy.

www.lodzkifutbol.pl

A oto co piszą o tym turnieju łódzkie media....


Daszewice - pierwszy turniej na hali .

  • autor: walusie, 2015-11-28 19:07

  Na zaproszenie Avii Kamionki w sobotę  5 grudnia udajemy się na pierwszy w tym sezonie ( w naszym wykonaniu ) turniej na hali . Do Daszewic pojadą dwie drużyny . Składy drużyn i szczegóły trener poda na treningu . Turniej rozpocznie się  o godzinie 9.00 i ma potrwać do 14.... Oprócz dwóch drużyn gospodarzy oraz dwóch naszych w turnieju mają brać udział : Mieszko Gniezno , Orły Borówiec , Kotwica Kórnik , 1920 Mosina , 1943 Luboński oraz Warta Śrem . Wpisowe od drużyny wynosi 200 zł .

W sobotę jedziemy na turniej do Daszewic koło Kamionek dwoma zespołami. Zbiórka przed gimnazjum godz. 8.00 lub na miejscu najpóźniej o godz. 8.40 (gramy dwa pierwsze mecze ! ) .
Kadra 2004 to: Nowicki, Filary, Koper, Gruszka, Grześkowiak, Zastawa, Filipiak, Bauta, Szymanowski.
Kadra 2003 to :Łuczak, Piaskowski, Błażykowski, Żuk, Sobczak, Kubiak, Lykstet, Bastian. W razie nieobecności proszę o szybką informację.

Wszyscy zabierają ze sobą dwa komplety meczowe Oriona - czarny oraz fioletowy ( długi rękaw ) oraz dwa komplety getrów czarne i czerwone . Proszę zabrać ze sobą wodę ( sok ) , drobne przekąski ( kanapki , batony zbożowe , owoce ) oraz legitymacje . Gramy w obuwiu halowym !

Potrzebny będzie dowóz - proszę o info kto może jechać i ma jeszcze wolne miejsca . Trener , ja  i zawodnicy z Siekierek będą na miejscu w Daszewicach . Pozostali ( 13 zawodników ) zbiórka przy gimnazjum .


Młodzik Starszy zakończył rozgrywki .

  • autor: walusie, 2015-11-16 19:50

  LIDER I SWARZĘDZ ( GRUPA 1 ) , UKS II ŚREM ( GRUPA 2 ) , POLONIA ŚRODA WLKP .( GRUPA 3 ) , NIELBA WĄGROWIEC ( GRUPA 4 ) , AP REISSA POZNAŃ ( GRUPA 5 ) , UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. ( GRUPA 6 ) , LECH POZNAŃ ( GRUPA 7 ) oraz KS CANARINHOS SKÓRZEWO ( GRUPA 8 ) - to zwycięzcy grup i zespoły , które zapewniły sobie grę w Grupie Mistrzowskiej na wiosnę . Cztery z nich - to ubiegłoroczni uczestnicy tej elitarnej grupy . Inne grały już w najlepszych grupach . Jeszcze inne zespoły to debiutanci .

A ostatnia kolejka obfitowała w bramki i niespodzianki . Z małym opóźnieniem...

Grupa 2

MIESZKO I GNIEZNO - UKS II ŚREM  1 - 3

UNIA SWARZĘDZ - BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 - 0

WARTA POZNAŃ - LIDER II SWARZĘDZ 1 - 3

Po pierwszym spotkaniu w tej grupie w Gnieźnie wszystko było już jasne . Mieszkowcy nie sprostali ubiegłorocznym Mistrzom i musieli zadowolić się 3 miejscem . Pozostałe dwa mecze nie miały już wpływu na kolejność drużyn w tabeli . Doszło tu więc do niespodzianek . Unia przyzwyczaiła nas już do tego , że potrafi zaskoczyć . Zaskoczyła znów  i pewnie pokonała Błękitnych . Podobnie druga drużyna ze Swaja . Pojechała do Poznania i przywiozła 3 punkty od Warciarzy . W tabeli UKS przed BŁĘKITNYMI , MIESZKIEM , WARTĄ , UNIA oraz LIDEREM II .

Grupa 3

KOTWICA KÓRNIK - UKS I ŚREM  0 - 4

AVIA KAMIONKI - KŁOS ZANIEMYŚL  11 - 0

WARTA ŚREM - POLONIA ŚRODA WLKP. 0 - 4

Polonia już zapewniła sobie Mistrzostwo , a UKS Vice-mistrzostwo . Kórnik przestał walczyć  , podobnie jak bezradny Kłos , który na jesień nie zdobył chociażby jednego punktu . Więcej szczęścia życzymy mu na wiosnę .

Grupa 4

UKS AP REISSA POZNAŃ - SPARTA OBORNIKI  4 - 2

KOZIOŁEK I POZNAŃ - WEŁNA ROGOŹNO 3 - 0 V

ZŁOCI ZŁOTKOWO - CONCORD MUROWANA GOŚLINA  6 - 1

Złoci po przegranej z Koziołkiem w bezpośrednim pojedynku  o 2 miejsce ( 1 - 3 ) nastrzelali Concordowi  6 bramek . Kozły natomiast obeszły się smakiem - Wełna nie dojechała . Nielba już wcześniej świętowała mistrzostwo . Druga drużyna Rejsików czwarta , dalej Wełna , Sparta i ostatni Concord .

Grupa 5

AP REISSA POZNAŃ - ROKITA ROKIETNICA 16 - 0

SUCHARY SUCHY LAS - BŁĘKITNI WRONKI  3 - 2

KOZIOŁEK II POZNAŃ - ZIELONI LUBOSZ  3 - 0 V

Z hukiem zaczęli i z hukiem zakończyli . 10 spotkań i 30 punktów , 70 wbitych i tylko 2 stracone - to bilans jednej z najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej ( mimo osłabień w ostatnim czasie ) - Akademia Reissa . Błękitni walczyli jeszcze z Sucharami ale ponownie nie dali rady . Zielonym już dawno odechciało się grać i po raz piaty oddali spotkanie walkowerem ( jak na 10 spotkań całkiem nieźle a Lech 2003 narzeka na 3 mecze oddane bez walki na ich korzyść ) . Rokita na ostatnim - szóstym miejscu , druga drużyna Koziołka na czwartym .

Grupa 6

AKF POZNAŃ - NKS NIEPRUSZEWO  25 - 1

SKRA WIELKOPOLSKA OTUSZ - LUBOŃSKI 1973 LUBOŃ  0 - 12

UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP - GMINNA SP SĄTOPY  7 - 0

Grupa ogromnych różnic i grupa w której padały rekordy strzeleckie - te pozytywne i negatywne . Aż strach pisać o 23,24 czy 25 wbitych lub straconych bramkach w jednym spotkaniu !  O  stracie w 10 spotkaniach 115 czy 129 bramkach lub wbiciu ich przeciwnikom 99 .  To są absurdy naszej piłki .  Dyskobolia przed AKF , Lubońskim , SP , NKS i Skrą .

Grupa 7

KORONA ZAKRZEWO - OTPS WINOGRADY POZNAŃ  0 - 5

WIELKOPOLSKA KOMORNIKI - LECH POZNAŃ  0 - 16

STELLA LUBOŃ - LIPNO STĘSZEW  1 - 3

Lech ( 2004 ) Poznań to druga drużyna , która na boisku nie straciła punktu  ( walkower dla Stelli )  . OTPS  próbował nawiązać walkę z Lechem i zajął 2 miejsce . Komorniki to za to druga drużyna bez zdobytego chociażby jednego punktu . Trzecia Stella , czwarta Korona i Lipno piąte .W bramkach Lech podobnie jak Rejsiki 71-5 ( 3 stracone to walkower ) . Ciekawe jak młody Kolejorz poradzi sobie na wiosnę ze starszymi w grupie Mistrzów ?

Grupa 8

ORKAN KONARZEWO - PRZEMYSŁAW POZNAŃ  1 - 5

1920 MOSINA - KS CANARINHOS SKÓRZEWO  1 - 7

JEDYNKA LUBOŃ - CHROBRY POZNAŃ  3 - 2

Kanarki z kompletem 30 punktów ( 60-6 ) , Chrobry mini porażki na drugim przed lokalnym rywalem z Poznania . Jedynka minimalnie lepsza od Orkanu i 1920 ( dzięki ostatniemu zwycięstwu ! ) .

I mamy komplet wyników i komplet Mistrzów : LIDER I SWARZĘDZ , UKS II ŚREM , POLONIA ŚRODA WLKP . , NIELBA WĄGROWIEC , AP REISSA POZNAŃ , UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. , LECH POZNAŃ i KS CANARINHOS SKÓRZEWO . 

 

 

 

 

 


Młodziki LECHII na właściwych torach .

  • autor: walusie, 2015-11-14 18:09

   W znakomitym stylu drużyna Młodzika Starszego kostrzyńskiej Lechii , pod trenerskim okiem Mariusza Wilińskiego , zakończyła sezon . W rozegranym dzisiaj spotkaniu na kostrzyńskim stadionie pokonała rywala z Trzemeszna - drużynę MKS-u aż 5 - 1 ( 3 - 0 ) .

Już w szatni trener podziękował za kończący się sezon i dobrą postawę drużyny  w mijającym sezonie . Wyróżnił za zaangażowanie na treningach zawodników z najwyższą frekwencją ( Bastian , Filary , Kubarski ) i podziękował za postawę na boisku . Na dzisiejsze spotkanie przybyli prawie wszyscy zawodnicy - nie wszyscy mogli w nim brać udział ale wszyscy mieli wkład w końcowe zwycięstwo . Za to dla wszystkich zawodników z rocznika 2003/2004 wielkie DZIĘKI !

Trener mógł skorzystać i skorzystał z wszystkich 18 zawodników mogących być wpisanymi do protokołu meczowego ( a uprawnionych i obecnych było więcej ) .

Statystyki w rozwinięciu ...


Czas na ostatnie spotkanie ligowe .

  • autor: walusie, 2015-11-13 13:29

   W sobotę na boisku Lechii rozegramy ostatnie spotkanie ligowe . Do Kostrzyna zawita bardzo nam dobrze znana drużyna trenera Grzegorza Witkowskiego -  MKS Trzemeszno . Pierwsze spotkanie z drużyną z grodu Kilińskiego zakończyło się naszą porażką 1 - 0 po raczej słabej postawie naszego zespołu . Czas na rewanż i 3 punkty na zakończenie sezonu . Zbiórka zawodników o 10.15 w budynku klubu . Na to ostatnie już spotkanie ligowe zapraszam wszystkich zawodników aby razem zakończyć ten sezon . Zachęcam też wszystkich wiernych kibiców do licznego kibicowania . Zabieramy jak zwykle czerwone getry , legitymacje i same pozytywne  emocje  smiley .

W sobotę kończymy rozgrywki i tradycyjnie spotykamy się na podsumowaniu sezonu . Wszystkich zawodników  i rodziców serdecznie zapraszam na godzinę 17 na wspólne zakończenie sezonu .


Przedostatnia kolejka - i już prawie wszystko jasne...

  • autor: walusie, 2015-11-09 15:48

   To już przedostatnia kolejka ligowa w klasie Młodzika Starszego . Mamy już 7 zespołów , które zapewniły sobie  udział  na wiosnę w Grupie Mistrzowskiej . Do grona Mistrzów dołączyła średzka Polonia oraz młodziki Lecha Poznań  z 2004 rocznika . Pozostała tylko jedna niewiadoma w grupie pierwszej gdzie w walce o awans pozostają Lider Swarzędz oraz  MKS Trzemeszno . A 9 kolejka obfitowała licznymi bramkami , ciekawymi spotkaniami i sensacyjnymi wynikami ......

Grupa 2

LIDER II SWARZĘDZ - MIESZKO I GNIEZNO 1 - 5

AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ ( 2004 ) 2 - 1

UKS II ŚREM - UNIA SWARZĘDZ 2 - 2

Śremianie już wcześniej zapewnili sobie udział w Grupie Mistrzowskiej ale takich wpadek ubiegłorocznym Mistrzom nie przystoi popełniać .To ich pierwsza strata punktów . Unia po raz kolejny zaskoczyła i pokazała , że jest w stanie nawiązać grę z najlepszymi . Owińska dzięki zwycięstwu nad warciarzami na drugim miejscu i wszystko wskazuje na to , że je obronią ( no chyba że Unia znów sprawi  sensacje smiley - jestem za ) . Mieszko z taką samą zdobyczą punktową co Błękitni ale z gorszym bilansem bezpośrednich spotkań oraz przed meczem z liderem . Warta słabo , drużyny ze Swarzędza zamykają tabelę .

Grupa 3

KŁOS ZANIEMYŚL - UKS I ŚREM 3 - 13

AVIA KAMIONKI - POLONIA ŚRODA WLKP . 0 - 10

KOTWICA KÓRNIK - WARTA ŚREM 0 - 2

AWANSEM KOTWICA KÓRNIK - UKS I ŚREM  0 - 4

Polonia po niespodziewanym remisie 2 - 2 z Kotwicą musiała odłożyć  świętowanie awansu ale z Avią nie było już rozluźnienia i pewne trzy punkty . Na minus zaskoczyła natomiast Kotwica , która najpierw niespodziewanie uległa niżej notowanej Warcie a w ostatniej kolejce ( zagranej awansem ) zdecydowanie uległa innej drużynie ze Śremu - UKS-owi ( a to Kotwica miała przecież walczyć o pozycje vice-lidera tej grupy ) . Czyżby Kotwica była myślami w Grześkowiak Cup ? Czy to po turnieju Biała Dama Cup ? I jedynie żal drużyny z Zaniemyśla , która wciąż bez punktu w lidze .

Grupa 4

CONCORD MUROWANA GOŚLINA - KOZIOŁEK I POZNAŃ 1 - 14

ZŁOCI ZŁOTKOWO - SPARTA OBORNIKI 3 - 1

WEŁNA ROGOŹNO - NIELBA WĄGROWIEC 1 -1

KOZIOŁEK I POZNAŃ - ZŁOCI ZŁOTKOWO 3-1

SPARTA OBORNIKI - WEŁNA ROGOŹNO 3-0

NIELBA WĄGROWIEC - UKS AP REISSA POZNAŃ  5 - 0

Kolejna niepokonana drużyna traci pierwsze punkty - Nielba remisuje niespodziewane z Wełną . W decydującym meczu o drugie miejsce lepszy Koziołek . I tu już wszystko jasne . Złoci nie dali rady .

Grupa 5

BŁĘKITNI WRONKI  - ZIELONI LUBOSZ 3 - 0 V

ROKITA ROKIETNICA - SUCHARY SUCHY LAS 1 - 5

KOZIOŁEK II POZNAŃ - AP REISSA POZNAŃ 0 - 4

Awansem  AP REISSA POZNAŃ - ROKITA ROKIETNICA 16 - 0

Zieloni rozdają walkowery ( aż 4 ! ) . Ciekawe czy dojadą do Koziołka walczyć o 4 lokatę ? Reisiki w imponujący stylu kończą sezon - 10 spotkań  = 10 wygranych . Bilans bramkowy 70 - 2  - nikt nie będzie miał mniej straconych !  W ostatniej kolejce Suchary powalczą z Błękitnymi o drugą lokatę . Pierwsze spotkanie 2 - 3 dla Suchych .

Grupa 6

GMINNA SP SĄTOPY - AKF POZNAŃ 1 - 0

LUBOŃSKI 1943 LUBOŃ - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP . 0 - 3

NKS NIEPRUSZEWO - SKRA  WIELKOPOLSKA OTUSZ  7 - 7

AKF tym zwycięstwem przesunęła się na drugie miejsce kosztem SP i już chyba je zachowa . Pierwszy punkt Skry - wreszcie ! Brawo . Dyskobole niepokonane ale czy przekroczą granice 100 wbitych bramek w 10 spotkaniach ? I tak podejrzewam rekord w tych rozgrywkach . Bilans 92 - 4 , Skra  i NKS  już mają powyżej 100 straconych ! w 9 spotkaniach .

Grupa 7

LECH POZNAŃ ( 2004 ) - KORONA ZAKRZEWO 2 - 0

OTPS WINOGRADY - STELLA LUBOŃ 8  - 1

LIPNO STĘSZEW - WIELKOPOLSKA KOMORNIKI  6 - 0

Leszek słabiutko z Koroną i tylko 2 - 0 . Trzeba jednak dodać , że czołowi zawodnicy zostają ostatnio oszczędzani na Lech Cup i nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych . No ale cóż jak się ma szeroką ławę można  i tak . Lech w lidze ( w sumie ) niepokonany - ukarany tylko walkowerem ale też otrzymał walkower za zaległy mecz z Komornikami .Winogrady zaraz za liderem .

Grupa 8

CHROBRY POZNAŃ - 1920 MOSINA  4 - 0

PRZEMYSŁAW  POZNAŃ - JEDYNKA LUBOŃ 3 - 0

Lider KS Canarinhos Skórzewo ma jeszcze dwa spotkania ale wciąż bez straty punktu ( drugi zespół obok Reisików ) . Drużyny z Poznania zwycięskie  i na podium .Tu już całe podium jasne .

 

 

 


Archiwum aktualności


Mecz 2015-11-14, 11:00


herb KKS 1922 Lechia Kostrzyn 5:1 herb MKS Trzemeszno
KKS 1922 Lechia Kostrzyn   MKS Trzemeszno

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
KKS 1922 Lechia Kostrzyn 5:1 MKS Trzemeszno
LZS Piast Kobylnica 0:1 Mieszko II Gniezno
GKS Płomień Nekla 2:13 Lider I Swarzędz

Zegar

Zczuba.tv

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Tabela ligowa

Sport.pl